O portalu

„Zdrowy Wilanów” to portal adresowany do mieszkańców ekskluzywnej dzielnicy Warszawa Wilanów- zainteresowanych zdrowym w tym także aktywnym stylem życia.

„Naszą misją jest promowanie zdrowego stylu życia”

Portal to:

  • porady dotyczące zdrowia, profilaktyki, sportu i rekreacji, odżywiania, psychologii itp.
  • tematy lokalne związane ze zdrowiem,
  • zapowiedzi wydarzeń,
  • baza obiektów (przychodnie, gabinety lekarskie, fitness itp.).

Nota od Wydawcy: Serwis posiada charakter edukacyjny i nie stanowi a także nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.

portal zdrowy wilanów

O portalu

"Zdrowy Wilanów” adresowany jest do mieszkańców dzielnicy dla których ważny jest zdrowy styl życia. Znajdziesz w nim porady związane ze zdrowiem, odżywianiem, psychologią, aktywnością fizyczną a także urodą. Oprócz tego także solidną dawkę wiadomości i zapowiedzi wydarzeń związanych ze zdrowiem w dzielnicy Wilanów.

W Wilanowie

Tagi

Polityka prywatności

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji o ochronie danych osobowych i plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.